امواج موبایل و وای فای هر دو غیر یون ساز هستند.

مقایسه میان تشعشعات تلفن همراه و سایر تشعشعات

/
شایعات بسیاری در مورد تشعشعات موبایل وجود دارد؛ اما تحقیقات انجام شده نشان داده است که تشعشعات موبایل ضرری برای سلامتی انسان ندارند. مقایسه تشعشعات موبایل و سایر امواج این موضوع را به خوبی اثبات می‌کند.
زمانی که فرزند شما وارد دبیرستان می‌شود، بهترین زمان برای خرید موبایل شخصی برای اوست.

استفاده از موبایل برای بچه‌ها سودمند است یا مضر؟

/
استفاده از موبایل برای بچه‌ها می‌تواند فواید بسیاری داشته باشد. پدرها و مادرها می‌توانند با آموزش و نظارت به فرزندان خود استفاده از گوشی‌های هوشمند را یاد دهند.
آنتن‌دهی موبایل به علت‌های مختلفی ضعیف می‌شود.

مشکلات آنتن‌دهی موبایل در ایران؛ از منبع تا راه حل

/
آنتن‌دهی موبایل گاهی با مشکلاتی مواجه می‌شود. این مشکلات علت‌های مختلفی دارند و البته راهکارهای بسیاری برای حل آن‌ها وجود دارد.
آنتن‌های موبایل قوی می‌توانند بهترین ارتباطات را برقرار کنند.

آنتن‌های موبایل خود را با روش‌های ساده تا حدودی تقویت کنید

/
راهکارهایی وجود دارند که باعث تقویت آنتن‌های تلفن همراه در نقاط کم آنتن می‌شوند. در این مقاله درباره این راهکارها صحبت شده است.
اینترنت 5G فناوری است که تمام جهان بی‌صبرانه منتظر گسترش آن هستند.

اینترنت 5G، اینترنتی با سرعت سرسام‌آور

/
اینترنت 5G یکی از فناوری‌هایی است که کشورهای مختلف جهان در حال کار روی آن هستند. گرفته می‌شود در ایران نیز تا سال ۱۴۰۰ این فناوری عرضه می‌شود.
تشعشعات موبایل جزو امواج غیر یون‌ساز محسوب می‌شوند.

تشعشعات موبایل بی‌ضرر هستند

/
آنتن‌های موبایل بر خلاف باور عموم تأثیری بر سلامت جامعه ندارند. تشعشعات موبایل آنقدر قوی نیستند که بتوانند باعث ایجاد سرطان یا سایر بیماری‌ها در بدن انسان شوند.
دکل‌های مخابراتی، ارائه دهنده امواج آنتن‌های موبایل هستند.

تأثیر آنتن‌های موبایل بر سلامت جامعه

/
آنتن‌های موبایل بر خلاف باور عموم تأثیری بر سلامت جامعه ندارند. تشعشعات موبایل آنقدر قوی نیستند که بتوانند باعث ایجاد سرطان یا سایر بیماری‌ها در بدن انسان شوند.
ارائه اینترنت داخلی خبری خوب است یا نه؟

اینترنت داخلی در دکل‌های مخابراتی؟

/
ارائه اینترنت داخلی ایران خبری است که بیشتر از خوشحال کردن کاربران اینترنت، آن‌ها را ترسانده است. بخش مهمی از این ترس به شایعات موجود در جامعه باز می‌گردد. در صورتی که اینترنت داخلی ایران نیز مانند کشورهای پیشرفته‌ای چون کره جنوبی، امریکا و انگلیس ارائه شود، می‌تواند اعتماد کاربران را در روزهای اول جلب نماید.
آنتن‌دهی اپراتورها تأثیر مستقیم بر بسیاری از مشاغل دارد.

بهترین آنتن‌دهی اپراتورها مورد نیاز ماست

/
اطلاع داشتن در مورد آنتن‌های موبایل و نحوه آنتن‌دهی اپراتورها و خدمات آن‌ها به شما کمک می‌کند که بهترین اپراتور تلفن همراه را انتخاب نمایید. این موضوع از زمانی که امکان ترابرد پذیری میان اپراتورها به وجود آمد، اهمیت بیشتری پیدا کرد.
تشعشعات موبایل به اندازه تصورات ما مضر نیستند.

آیا در برابر تشعشعات آنتن های موبایل امنیت داریم؟

/
تشعشعات موبایل پس از ورود اینترنت و دنیای مجازی افزایش چشم‌گیری پیدا کرده‌اند. در ایران نیز اپراتورها در تلاش بوده‌اند که بهترین شبکه را ارائه دهند. شما می‌توانید در تمام نقاط ایران تماس تلفنی برقرار کنید، پیامک ارسال کنید و حتی به اینترنت متصل شوید؛ این موضوع بدان معناست که تشعشعات موبایل همه جا وجود دارند.